Pokecovník

Dátum: 02.12.2014

Vložil: Maťo

Titulok: Pochvala

Ahoj Johny.
Z odstupom času môžem povedať, že zúčasnit sa B100 bol a vždy bude velký zážitok. Máte to vždy dobre zorganizovane a zároveň na dobrom mieste. Tento rok som absolvoval už druhý krát a tešim sa na budúci ročník. P. S. Prajem vám Príjemné prežitie Vianočných sviatkov.
S pozdravom Maťo z Turčianskych Teplíc.

Dátum: 02.06.2014

Vložil: Matúš

Titulok: napísali sme o Vás

Ahojte, napísali sme o vás tu. Neboli sme, no vyzerá to na super akciu. Video tiež na výbornú. Len tak ďalej!

https://blog.behnaboso.sk/2014/06/banovska-100.html

Dátum: 05.06.2014

Vložil: Johnny

Titulok: Re:napísali sme o Vás

Ďakujeme. Pozitívne články nás vedia motivovať k ešte lepšej organizácii. Tešíme sa na B-100 2015! ;o)

Dátum: 28.05.2014

Vložil: Johnny

Titulok: Ďakujem, priatelia

Naposledy som mal plač na krajíčku, keď som v 1997-om videl na konci filmu Titanic Leonarda Di Capria ako sa pomaly ponára pod vodu. Teraz sa mi to stalo pri čítaní Vašich príspevkov...ale to už nie je žart. Vďaka, snažili sme sa, koľko sme vládali. :)

Dátum: 26.05.2014

Vložil: Juraj Macak

Titulok: Podakovanie


Chcel by som poďakovať, všetkým, ktorí sa podieľali na Bánovskej: Johnymu a jeho tímu za organizáciu, dobrovoľníkom na občerstvovačkách za ochotu, dobrú vôľu i náladu a osobne ešte Radovi, Braňovi a Petrovi za psychickú podporu a dodávanie energie počas behu. Počasie dalo všetkým zabrať, ale krásne výhľady, príroda a radosť z dobehnutia do ciela
Vdaka za krásny zážitok.
Juraj

Dátum: 26.05.2014

Vložil: Pavel Škabraha

Titulok: Článeček :-)

https://carpathianrunner.blogspot.cz/2014/05/banovska-stovka-2014-nebe-peklo-raj.html

Dátum: 26.05.2014

Vložil: René Mráz

Titulok: Vďaka Johny! Vďaka všetkým.

Skvelá organizácia, inteligentné značenie, krásny slnkom zaliaty kraj s množstvom výhľadov do okolia, dynamický reliéf trasy, lesy plné zveri (viackrát jelenice, zajac a s veľkou pravdepodobnosťou som si tu nedávno nad Dolnou Porubou splnil sen a asi v 60m vzdialenosti konečne uvidel aj živého macka). Stoly prehýbajúce sa pod dobrotami, pri ktorých sme sa ale nemohli zastavovať, keďže nás v cieli čakalo chladené šampanské : -). Ale najväčší poklad sú dobrovoľníci na občerstvovačkách, človek sa pri toľkej pozornosti cíti ako doma medzi blízkymi.

Dátum: 26.05.2014

Vložil: Pavel Škabraha

Titulok: Poděkování

Chtěl bych Vám všem moc poděkovat za bezvadně prožitý víkend. Bylo to náročné, ale udělali jste maximum abychom se cítili jako doma a tak jsem se opravdu cítil. Báječní lidé na občerstvovačkách, úžasná trasa a horoucí peklo udělaly z Bánovské stovky nezapomenutelný zážitek plný superlativů.

Díky Johnny a celému tvému týmu :-D

Jste skvělí!!!

Záznamy: 1 - 8 zo 39
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok