Pokecovník

Dátum: 05.06.2013

Vložil: mt

Titulok: pochvala

musim pochvalit, akce se povedla ...diky!

extra diky
neznamemu ucastnikovi za darovani energy tycinky, dluzim pivko...

predposledni kontrole v rodinem domku, kam sem prichazel jako sarance a odkutalel se jako soudecek -> kralovska kontrola

a pozdravuji holky z posledni kontroly, kde jsem si pripadal jako namornik mezi sirenami ... a diky za energii bezet posledni pasaz :-)

ps> ty vysledky by se uz mohli doplnit

at se dari

Dátum: 21.05.2013

Vložil: matus skolnik

Titulok: podakovanie

K tym vsetkym podakovaniam sa neda nepripojit. Vsetko na jednicku, noclah, trat, pocasie a najlepsia kvalita obcerstvovaciek ake som mal, pre mna top: cestovinovo-zeleninovy salat.
Vdaka este raz celemu teamu.

Dátum: 20.05.2013

Vložil: kossuri

Titulok: bn100 opäť nesklamala

Pripájam sa k pozitívnym ohlasom, myslím že kombinácia entuziazmu organizátorov a krásy Strážovských vrchov robí z tejto akcie podujatie, ktoré si nemožno neobľúbiť! Ešte raz veľké ďakujem všetkým, vďaka ktorým sme sa mohli tešiť vždy na najbližšiu občerstvovačku :-)

Dátum: 20.05.2013

Vložil: Pistaturista

Titulok: B-100 fantázia

Vyjadrujem poklonu Johnymu a celému organizačnému teamu za toto super podujatie. Bola to moja prvá stovečka a teším sa už na ďalšie Bánovské stovečky.
P.s.: tie občerstvovačky sa rovnali pohosteniu ako na svadbe.

Dátum: 20.05.2013

Vložil: Martin Priesil

Titulok: Poďakovanie

Veru toto len musím potvrdiť. Výborná atmosféra na občerstvovačkách a človeku sa hneď lepšie ide, ešte raz vďaka všetkým ktorý sa podieľali na tejto 100 vke, vďaka Johnny a team.

Dátum: 19.05.2013

Vložil: cyril

Titulok: B 100 organizačný tím

Prešiel som už zopár stoviek, ale to čo som zažil na tohtoročnej B 100 jednoznačným spôsobom predčilo moje očakávania. Napriek nepriazni počasia to po organizačnej stránke nemalo žiadnu chybu. Žiarivý úsmev a ústretovosť ľudí na každej kontrole nám vlieval ďalšiu energiu na nasledujúce kilometre trate. Sortiment občerstvovačiek viac pripomínal záhradnú párty, ako diaľkový pochod. Veľkéééé díííííík Johny a zostaň verný nastúpenému trendu.

Dátum: 19.05.2013

Vložil: Štefan Lehocký

Titulok: Bánovska 100.

Ahoj Johnny.Bánovská 100 krásna akcia.Ďakujem ti za pevné nervy.Moje zablúdenie dnes beriem veselo.Tri stopy z Valaskej Belej do Bánoviec nad Bebravou boli super.Drž sa v pohode.

Dátum: 15.05.2012

Vložil: kossuri

Titulok: výsledková listina

Johnny, objaví sa tu niekde aj výsledková listina?

Záznamy: 9 - 16 zo 39
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok