Pokecovník

Dátum: 16.05.2012

Vložil: Johnny

Titulok: Re:výsledková listina

Pravdaže, pracujem na nej popri zamestnaní ;-) Najskôr bolo treba urobiť vyúčtovania za chaty, telocvične a podobné kraviny, večer sa tomu už budem venovať naplno!

Dátum: 16.05.2012

Vložil: kossuri

Titulok: Re:Re:výsledková listina

Dík, ospravedlňujem sa za nedočkavosť :-)

Dátum: 15.05.2012

Vložil: Emil Páleník st.

Titulok: K-20

Johnny , keď tam nemám syna ja by som už na K-20 určite nevyliezol.

Dátum: 16.05.2012

Vložil: ikadlo

Titulok: Re:K-20

Emil, už si zabudol, kto ťa ťahal posledné kilometre, alebo to bolo naopak :-), myslím že to bolo pol na pol. Miloš nám do kopca vždy zdrhol...

Dátum: 15.05.2012

Vložil: Emil Páleník st.

Titulok: Trasa výborná,občerstvovačky bez chyby

Pekná trasa , ktorá obsahovala takmer všetko.Vynikajúci personál na občerstvovačkách,na tej malej chatke,obrovská ochota,príjemné baby,tlmoč pozdrav.Výborná polievka na Baske.Výborne povzbudenie na občerst. v Uhrovci. Ešte k trati: mohol by si budúci rok dať viac odraziek na kritických miestach. A z Uhrovca už asi nebolo treba ísť na Jankov Vršok. Johnny, ešte raz vďaka za krásnu akciu.

Viac tu: https://bn100.webnode.sk/kniha-navstev/
Vytvorte si vlastné stránky zadarmo: https://www.webnode.sk

Dátum: 15.05.2012

Vložil: kossuri

Titulok: Re:Trasa výborná,občerstvovačky bez chyby

To ja som zas mal väčší problém zísť z toho Jankovho vŕšku dole...
Asi najpríjemnejšie zakončenie by bolo ísť z rázcestia nad Dubničkou po žltej priamo do Bánoviec.

Dátum: 15.05.2012

Vložil: Johnny

Titulok: Re:Trasa výborná,občerstvovačky bez chyby

Snažili sme sa, čo to dalo, aby ste boli spokojní všetci...baby zdravia tiež. Samozrejme 1.ročník nemohol byť bez chýb. Jednou z nich, (aj keď nepriamo zavinenou mojimi nečakane tesne pred akciou nakopenými inými povinnosťami) bolo neprejdenie si kompletne celej trasy a nevyznačenie kritických miest. Čo sa trasy týka, nechcel som a ani kvôli dohodnutým živým kontrolám už nemohol, meniť pôvodne načrtnutú trasu. Tá v budúcom ročníku určite dozná pár zmien, dúfam, že pre účastníkov atraktívnejších. Vŕšok 2x bola teda bohužiaľ nutnosť kvôli kilometráži, nechcel som, aby trasa mala 95 km, čo by sa (podľa Kossuriho návrhu z Dubničky do BN) aj stalo. Mám teraz dosť času na premýšľanie a zlepšovanie, snáď vás príjemne prekvapím aj o rok. ;-)

Dátum: 13.05.2012

Vložil: kossuri

Titulok: prvý ročnik na jednotku

Johnny, ešte raz vďaka za krásnu akciu, vďaka patrí aj všetkým na kontrolných stanovištiach, strašne ťažko sa nám z tých občerstvovačiek odchádzalo... Organizačne to nemalo chybu, dávam 10 bodov z 10.

Ďakujem aj chalanom, s ktorými som šlapal druhú polovicu trasy, veľmi ste ma potiahli!

P.S. Čo sa dĺžky trasy týka, asi to bude trošku viac ako v propozíciach, ja som s gps nameral 105 km, podľa hikeplannera to vychádza dokonca až na 109 km, prevýšenie môže byť.

Záznamy: 17 - 24 zo 39
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok